Productinformatie
- Voor zware ladingen
- Bedrukking mogelijk
- Standaard ratel - eenvoudig in gebruik
Spanband 50 mm 5T met standaard ratel
Deze roze 50 mm spanband is een krachtige 2-delige uitvoering met spitshaken en een verzinkte standaard ratel. Met een breeksterkte van 5.000 daN is deze spanband geschikt voor het zekeren van zware ladingen. De spanband is leverbaar in verschillende lengtes en wordt veel gebruikt voor zwaar transport en zeevracht.
Praktische spanband voor zwaar transport
De standaard ratel is eenvoudig in gebruik, waardoor je de spanband goed op spanning kunt brengen.
De breeksterkte van de spanband is 5.000 daN. De LC (Lashing Capacity) is 2.500 daN bij kopsjorren en de STF (Standard Tension Force) bedraagt 350 daN. De juiste toepassing en het benodigde aantal spanbanden zijn afhankelijk van de lading, de manier van zekeren en de bevestigingspunten.
Sterke materialen
De spanband is gemaakt van hoogwaardig geweven polyester (PES) en voorzien van een ingenaaid label waarop de belangrijkste productgegevens staan.
De standaard ratel en spitshaken zijn verzinkt en Chroom 6-vrij. De zinklaag helpt de metalen onderdelen te beschermen tegen roest. Deze spanband voldoet aan de EN 12195-2 norm voor ladingzekering.
Advies nodig?
Korte specificaties
- Lengte
- 1 t/m 20 meter (keuze)
- Breedte
- 50 mm
- Breeksterkte
- 5.000 daN
- LC kopsjorren
- 2.500 daN
- STF (voorspankracht)
- 350 daN
- Ratel
- Standaard ratel
Ja. Deze spanband voldoet aan de norm EN 12195-2 voor ladingzekering. De spanband is voorzien van een ingenaaid label met de belangrijkste productgegevens. Gebruik de spanband altijd volgens de geldende voorschriften voor ladingzekering.
LC staat voor Lashing Capacity en geeft de maximale toegestane kracht aan waarmee een spanband volgens de betreffende sjormethode mag worden belast. Bij deze spanband bedraagt de LC 2.500 daN bij kopsjorren. De LC is dus niet hetzelfde als de breeksterkte van 5.000 daN.
Deze 50 mm 5T spanband heeft een breeksterkte van 5.000 daN. De LC (Lashing Capacity) bedraagt 2.500 daN bij kopsjorren en de STF (Standard Tension Force) is 350 daN. De daadwerkelijke toepassing en het aantal benodigde spanbanden zijn afhankelijk van de lading, de manier van zekeren en de omstandigheden.
Ja. Kun je de juiste lengte, kleur of uitvoering niet vinden? Dan kunnen we de spanband op maat of gepersonaliseerd leveren. Denk bijvoorbeeld aan een specifieke lengte, kleur, ratel, haak of bedrukking met jouw logo of bedrijfsnaam. Neem contact met ons op voor de mogelijkheden.
Specificaties Spanband 50 mm 5T 2-delig 1 meter Roze
- Artikel
- Spanband 50 mm 5T 2-delig 1 meter Roze
- Artikelnummer
- 10003281
- Merk
- Span
Eigenschappen Spanband 50 mm 5T 2-delig 1 meter Roze
- Type
- Spanband 2-delig
- Toepassing
- Zwaar transport, auto's, pallets, landbouwmachines
- Lengte
- 1 t/m 20 meter (keuze)
- Breedte
- 50 mm
- Breeksterkte
- 5.000 daN
- LC kopsjorren
- 2.500 daN
- STF (voorspankracht)
- 350 daN
- Materiaal
- 100% polyester (PES)
- Ratel
- Standaard ratel
- Haken
- Spitshaken
- Uitvoering
- 2-delig
- Norm
- EN 12195-2
- Hardware
- Verzinkt, Chroom 6-vrij
- Kleur
- Roze